Ukrainian English Russian

За підсумками ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування» студентки факультету економіки та менеджменту були нагороджені дипломомами і грамотами

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України № 1495 від 09.12.2016 р. «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2016/2017 навчальному році» у Тернопільському національному економічному університеті на базі факультету економіки та управління 4-5 травня 2017 року був проведений II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування». 
3 - 5 травня 2017 р. в Тернопільському національному економічному університеті, відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування». 
Цього року в Олімпіаді взяли участь представники ВНЗ із різних регіонів України – загалом 60 учасників за ОКР «Магістр» та 74 учасників - «Бакалаври». Роботи учасників Олімпіади оцінювали 19 членів журі, до складу якого увійшли провідні науково-педагогічні працівники базового університету та споріднених кафедр й факультетів із 7 вищих навчальних закладів України. 
Під час олімпіади учасники розв’язали письмові розрахунково-аналітичні та тестові завдання. 
За підсумками ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування» студентка 4 курсу факультету економіки та менеджменту Паливода Віта була нагороджена дипломом V ступеня. Студентка 1 курсу магістратури спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування» Шаповалова Вікторія була нагороджена грамотою за творчий підхід до виконання розрахунково-аналітичних завдань. 
Переможців II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування» привітали проректор з наукової роботи ТНЕУ, д.е.н., професор Зеновій-Михайло Васильович Задорожний, а також голова журі, завідувач кафедри менеджменту та публічного управління ТНЕУ, д.е.н., професор Михайло Михайлович Шкільняк. 
Дякуємо переможцям за продуктивну працю, наполегливість і натхнення у навчанні, бажаємо подальших успіхів та нових наукових злетів! 
Підготувала студенток до олімпіади к.е.н., доцент кафедри менеджменту в галузях АПК Баценко Людмила Миколаївна.

Популярные краски для мастики и как их наносить
Посмотреть классные триллеры лучшие всех времен и народов

Термін навчання: підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра – 4 роки, підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня магістра – 1,5 року.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fsmac9 #eef8239 #241013141550