Ukrainian English Russian

11 травня викладачі факультету Економіки і менеджменту в рамках профорієнтаційної роботи організували оглядову екскурсію 18 вчителям із 11-ти загальноосвітніх шкіл Талалаївського району Чернігівської області.

Розпочали із факультету Економіки і менеджменту. К.е.н., старший викладач кафедри економіки Бричко А.М. та старший викладач кафедри статистики, АГД та маркетингу Селезень О.М. ознайомили вчителів із спеціальностями, предметами ЗНО, що здають цього року школярі та наглядно показали інтерактивні аудиторії, в яких займаються студенти Вузу. 
Продовжили екскурсію на будівельному факультеті, оглянули аудиторії, лабораторії, наукові роботи студентів та випускників. Ознайомлення із юридичним факультетом провела декан, д.ю.н., професор Запара С.І., провели прогулянку по весняному СНАУ на факультеті агротехнологій та природокористування і завершили відвідуванням музею на ветеринарному факультеті. 
Гості із зацікавленістю вислухали викладачів, що супроводжували екскурсію від факультету до факультету та залишились під гарним враженням від зовнішнього вигляду Вузу, аудиторного складу та новітніх технологій, що використовуються у навчальному процесі. Із найкращими побажаннями та планами на подальшу співпрацю завершився насичений травневий день в нашому університеті.
Популярные краски для мастики и как их наносить
Посмотреть классные триллеры лучшие всех времен и народов

Термін навчання: підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра – 4 роки, підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня магістра – 1,5 року.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fsmac9 #eef8239 #241013141550