Ukrainian English Russian

Урочистостями, що відбулися 23 травня 2017 року у залі Сумської обласної філармонії, завершилося святкування 40-річного ювілею СНАУ.

Урочистостями, що відбулися 23 травня 2017 року у залі Сумської обласної філармонії, завершилося святкування 40-річного ювілею Сумського національного аграрного університету. Щоб привітати СНАУ з цією знаменною подією, зібралися гості з усієї України та зарубіжжя: науковці, ректори вишів, представники міської та обласної влади, бізнес-партнери, представники аграрних підприємств, установ, з якими співпрацює СНАУ. Святковий концерт з художніми номерами від кращих хореографічних колективів СНАУ наочно продемонстрував, що в університеті навчаються не тільки розумні, а й талановиті студенти.. Серед значної кількості відзнак та нагород грамотою Сумської обласної ради було відзначено декана факультету економіки і менеджменту Наталію Строченко. 
Грамоти Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації були вручені д.е.н., професору кафедри економічного контролю та аудиту Інні Назаренко, д.е.н., професору кафедри економіки Вікторії Медвідь, д.е.н., доценту, завідувачу кафедри економіки Світлані Терещенко.
Ректором університету Володимиром Ладикою було вручено атестат доцента к.е.н., доценту кафедри економіки Інні Коблянській.
Вітаємо всіх студентів і співробітників СНАУ з ювілеєм, бажаємо успіхів та наснаги на подальшу плідну працю!

Популярные краски для мастики и как их наносить
Посмотреть классные триллеры лучшие всех времен и народов

Термін навчання: підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра – 4 роки, підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня магістра – 1,5 року.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fsmac9 #eef8239 #241013141550