Ukrainian English Russian

Викладачі кафедри кібернетики та інформатики СНАУ прийняли активну участь у конференції IEEE International Conference on Advanced Information and Communication Technologies (IEEE AICT) 4-7 липня 2017 у м. Львів

Організаторами конференції виступили Національний університет «Львівська політехніка»; Korea University, Седжонг Metropolitan City, Південна Корея; Харківський національний університет радіоелектроніки.
Тема конференції - «Наступне покоління мереж для Інтернету речей: 5G, SDN, NFV і хмарні обчислення» (“Next-Generation Networking for the Internet of Things: 5G, SDN, NFV and Cloud Computing”). Конференція проходила у одному з найбільших ІТ кластерів в Східній Європі та включала комплексну технічну програму, що складалась із п'яти сесій: 1. Інтернет речі (IoT) ; 2. Хмарові комунікації і мережі ; 3. Мережі мобільного зв'язку ; 4. Оптичний Транспорт і Мережі доступу ; 5. Software Defined Networking і функція віртуалізації мережі
Викладачі кафедри кібернетики та інформатики СНАУ Агаджанова С.В., В’юненко О.Б., Пасько Н.Б., Толбатов А.В., Барченко С.В. прийняли активну участь у конференції з власними матеріалами та доповідями. Матеріали конференції індексуються в базі даних Scopus.

Викладачі кафедри кібернетики та інформатики

Популярные краски для мастики и как их наносить
Посмотреть классные триллеры лучшие всех времен и народов

Термін навчання: підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра – 4 роки, підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня магістра – 1,5 року.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fsmac9 #eef8239 #241013141550