Ukrainian English Russian

В СНАУ відбулося свято – Інавгурація 2017-2018 навчального року.

   Розпочав захід Парад першокурсників з оголошенням головних здобутків кожного з факультетів: у колонах крокували українські та іноземні студенти разом з деканами своїх факультетів та лідерами студентського самоврядування.
Першокурсників вітали ректор СНАУ Володимир Ладика та присутні гості.
На початку навчального року в СНАУ існує традиція визначати кращих студентів і викладачів за рейтингом навчальної та наукової роботи. Цього року було відзначено студентку факультету економіки і менеджменту Наталію Глуходід.
За результатами показників наукової діяльності у 2017-2018 навчальному році відзнака ректора була вручена доценту кафедри менеджменту ЗЕД та євроінтеграції Ларисі Калачевській.
Подяку Науково-методичного центру інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта» Міністерства освіти і науки України було вручено декану факультету економіки і менеджменту Наталії Строченко.
Після завершення святкової лінійки студенти-першокурсники продовжили знайомство з факультетом економіки і менеджменту.
Декан факультету Наталія Строченко привітала присутніх з початком нового навчального року та ознайомила першокурсників з особливостями навчання в СНАУ.
Перший ректор І.М. Брюховецький виступив з презентацію «СНАУ – 40 років розитку».
Завідувач кафедри менеджменту в галузях АПК Світлана Дубовик провела першу лекцію на тему «З Україною в серці».
Олена Штань, колишня випускниця, а нині представник бізнесу, привітала першокурсників зі вступом на факультет економіки і менеджменту та побажала успіхів на початку нового й такого цікавого студентського життя.
Студентський декан факультету економіки і менеджменту Сергій Алексанян та голова студентського профбюро факультету Даша Назаренко виступили з презентацією та ознайомили студентів-першокурсників з можливостями навчання та наукової роботи на факультеті, дозвілля та самореалізації в СНАУ.

Популярные краски для мастики и как их наносить
Посмотреть классные триллеры лучшие всех времен и народов

Термін навчання: підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра – 4 роки, підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня магістра – 1,5 року.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fsmac9 #eef8239 #241013141550