Ukrainian English Russian

У СНАУ відбулася наймасштабніша подія вересня - Міжнародний аграрний форум «Територія євроінтеграції».

Під час форуму «Територія євроінтеграції» естетичну насолоду можна було отримати, відвідавши майданчик, на якому розмістилися композиції для конкурсу «Квіткова феєрія». У цьому році у більшості композицій була та чи інакше висвітлена тема євроінтеграції у найрізноманітніших та найдивовижніших інтерпретаціях.
Композиція факультету економіки і менеджменту «Європа – СНАУ – Україна» - одна велика дружня родина» була відзначено грамотою за зайняте ІІІ місце.


Паралельно з тим, як важливі питання сучасного агропромислового комплексу обговорювали на форумі, у різних корпусах СНАУ зустрічали більше трьохсот школярів із різних районів області та шкіл м. Суми. На них чекав квест з 22 локації на території СНАУ, кожну з яких учасники мали віднайти та виконати певне завдання. Зокрема, на факультеті економіки та менеджменту було підготовлено для гостей 2 завдання. 
Дуже швидко команди змінювали одна одну, залітаючи у корпус факультету економіки та менеджменту та розв'язуючи завдання. 
Паралельно із учнями шкіл працювали старшокурсники коледжів. Гостями факультету економіки і менеджменту було понад 70 студентів економічних спеціальностей Сумського, Роменського, Путивльського, Глухівського коледжів СНАУ та Сумського будівельного коледжу. Полятикіна Л.І. познайомила всіх із особливостями навчання на факультеті. Голова студентського профбюро факультету Даша Назаренко провела цікаву презентаційну екскурсію по спеціальностям факультету. Секретами, як поєднувати навчання з успішним бізнесом, ділились студенти Олександр Кондратенко, Анастасія Ступак та Яна Зеленська. 
Як завжди, креативний виступ аспірантки Анни Глуходід з майстер-класом по основам ораторського мистецтва зацікавив присутніх. 
Завершенням масштабної події став концерт найталановитішої студентської молоді.
Популярные краски для мастики и как их наносить
Посмотреть классные триллеры лучшие всех времен и народов

Термін навчання: підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра – 4 роки, підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня магістра – 1,5 року.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fsmac9 #eef8239 #241013141550