Ukrainian English Russian

12 жовтня 2017 р. відбулася зустріч студентів СНАУ з представниками QATestLab – провідної української компанії, що надає повний спектр послуг з тестування програмного забезпечення.

Представники компанії розповіли студентам про нові професії - інженер з забезпечення якості програмних продуктів та інженер з автоматизації тестування, переваги кожної з професій та вимоги до потенційних претендентів. Особливо наголошували на можливість для студентів навіть без досвіду роботи почати кар’єру у сфері IT.
Гості розповіли про свою компанію та пропоновані онлайн курси за такими напрямами: «Основи тестування програмного забезпечення», «Основи автоматизації тестування», «Основи тестування ігор» та «IT-продажі», на які студенти можуть записатись за посиланням - http://training.qatestlab.com
Тож студенти мали можливість поспілкуватися з потенційними роботодавцями та дізнатися про перспективи працевлаштування
Представники компанії зазначають: «Ми дуже вдячні організаторам зустрічі за чудову можливість поспілкуватися з молодими спеціалістами. Сподіваюся, ми змогли запалити вогник цікавості та інтересу до спеціальності тестувальника програмного забезпечення, а також на те, що такі зустрічі стануть доброю щорічною традицією!»

Популярные краски для мастики и как их наносить
Посмотреть классные триллеры лучшие всех времен и народов

Термін навчання: підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра – 4 роки, підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня магістра – 1,5 року.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fsmac9 #eef8239 #241013141550