Ukrainian English Russian

Студенти та викладачі Сумського НАУ на чолі з деканом факультету економіки і менеджменту Строченко Н.І. проходять навчання та набувають практичного досвіду в Університеті-партнері прикладних наук Вайенштефан-Триздорф (Німеччина).

У рамках спільного міжнародного проекту академічної мобільності ERASMUS+ (університети-учасники представники Німеччини, Вірменії, України, Казахстану) студенти та викладачі Сумського національного аграрного університету на чолі з деканом факультету економіки і менеджменту Н.І.Строченко проходять навчання та набувають практичного досвіду в Університеті прикладних наук Вайєнштефан-Тріздорф (Німеччина). Програмою перебування передбачено проведення семінарських занять з аграрної економіки, бізнес-менеджменту, відвідування фермерських господарств різних напрямків спеціалізації, освоєння різних методик збору даних для аналізу поточного стану господарства та надання пропозицій щодо покращання існуючого стану. Семінар відкрив вітальним словом декан факультету сільського господарства Університету прикладних наук Вайенштефан професор Ральф Шлаудерер, який привітав усіх присутніх із початком роботи, розповів про програми навчання в університеті, систему освіти, професійну та вищу освіту в Німеччині. У вівторок 24 жовтня група відвідала ярмарку професій, яка проходила на базі університету Вайенштефан-Триздорф. Також в перший день було відвідано сімейне фермерське підприємство Вернера Еммеріха в місті Іпхофен. Учасники взяли участь в екскурсії по місту Вюрцбург, що розташовано на р. Майні на півдні Німеччини у федеральній землі Баварія. Місто має статус «вільного міста», є центром адміністративного округу Нижня Франконія, земельного району Вюрцбург і римо-католицької Вюрцбургскої єпархії.Популярные краски для мастики и как их наносить
Посмотреть классные триллеры лучшие всех времен и народов

Термін навчання: підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра – 4 роки, підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня магістра – 1,5 року.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fsmac9 #eef8239 #241013141550