Ukrainian English Russian

Нарешті відбувся конкурс «Зустрічайте, це ми!», де студенти-першокурсники мають змогу продемонструвати свої таланти та вміння.


Як завжди, студенти факультету економіки і менеджменту проявили наповну свій креатив, оригінальність та майстерність. Виступ наших першокурсників не можна назвати іншими словами як феєричний, яскравий та самобутній. Фактично, це була повноцінна концертна програма. Ведучі Анастасія Комендантова та Максим Герасименко сипали оригінальними жартами та гумором, майстерно обіграючи представлення учасників. Вокальні дані демонстрували Ліна Бабіч, Людмила Стадніченко та Максим Герасименко. Хореографічні композиції продемонстрували здатність наших студентів до майстерного виконання як народних, так і сучасних напрямів. Студенти-іноземці представили на осуд глядачів хореографічну композицію та оригінальну авторську пісню.
А фінальна пісня поєднала усіх учасників виступу на сцені і змусила глядачів піднятися і бурхливими оваціями подякувати за неперевершений виступ.
Дякуємо студентському самоврядуванню факультету на чолі зі студентським деканом Сергієм Алексаняном за активну участь у підготовці та проведенні виступу першокурсників.
Окрема подяка вболівальникам, які шаленими оплесками та словами підтримки демонстрували повний захват від виступу наших першокурсників.
 

 
Популярные краски для мастики и как их наносить
Посмотреть классные триллеры лучшие всех времен и народов

Термін навчання: підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра – 4 роки, підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня магістра – 1,5 року.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fsmac9 #eef8239 #241013141550