Ukrainian English Russian

З нагоди Дня менеджера, який відзначався 1 листопада, на факультеті економіки і менеджменту відбувся круглий стіл на тему «Портрет менеджера XXI століття».

 Організатором круглого столу виступила кафедра менеджменту в галузях АПК. Учасниками заходу стали начальник Сумського обласного управління Ощадбанку Олег Радченко, завідувач кафедри менеджменту в галузях АПК Світлана Дубовик, викладачі кафедри та студенти факультету економіки та менеджменту. Круглий стіл був присвячений обговоренню питання сучасних вимог, які висуваються до менеджера та компетенцій, які необхідні конкурентоспроможному фахівцю даної спеціальності. З вступним словом виступила завідувач кафедри менеджменту в галузях АПК Дубовик С.Г. Представник бізнесу Радченко О.В. поділився з учасниками круглого столу корпоративними практиками відбору та набору персоналу в сучасні компанії, визначив основні елементи політики «Ощадбанку» щодо суворого дотримання етики ведення бізнесу. На розсуд шановному зібранню були представлені наступні наукові доповіді студентів:
1.Успішність особистості (Сідакова О.)
2. Компетенції сучасного менеджера (Євченко В.)
3.Вимоги, які висуваються до фахівця в країнах Європи (Загорулько Б.)
4.Гендерні особливості в управлінні (Паливода В.)
5. Організація робочого місця менеджера (Нестеренко І.)
Наукові доповіді викликали значний інтерес присутніх та дискусії. Організатори та учасники заходу переконані, що таке відкрите обговорення цього важливого питання повинно сприяти подальшому конструктивному діалогу з бізнесом, навчальним закладом, студентами та іншими зацікавленими сторонами.
Популярные краски для мастики и как их наносить
Посмотреть классные триллеры лучшие всех времен и народов

Термін навчання: підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра – 4 роки, підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня магістра – 1,5 року.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fsmac9 #eef8239 #241013141550