Ukrainian English Russian

На факультеті економіки і менеджменту проведена відкрита лекція для студентів-іноземців 2-го курсу спеціальності «Менеджмент» з дисципліни «Регіональна економіка»

3 листопада 2017 року на факультеті економіки і менеджменту к.е.н., доцентом кафедри економіки Аліною Бричко була проведена відкрита лекція для студентів-іноземців 2-го курсу спеціальності «Менеджмент» з дисципліни «Регіональна економіка» на тему: «Natural and labor potential of national economy». В процесі заняття були розглянуті питання природо-ресурсного потенціалу та його структури; населення і трудового потенціалу України та ролі населення у розвитку народного господарства України; міграційні процеси та їх види; особливості формування та розселення населення та державна політика зайнятості працездатного населення. Лекція була проведена на високому рівні з використанням сучасних мультимедійних технологій. Студенти приймали активну участь під час обговорення запитань, що розглядались на лекції, цікавились питаннями, що відрізняються від особливостей державної політики їх країн та України зокрема.
Популярные краски для мастики и как их наносить
Посмотреть классные триллеры лучшие всех времен и народов

Термін навчання: підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра – 4 роки, підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня магістра – 1,5 року.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fsmac9 #eef8239 #241013141550