Ukrainian English Russian

У рамках проведення Форуму випускників «СНАУ – крок до успішної кар’єри» на факультеті економіки і менеджменту відбулася зустріч ветеранів-викладачів та випускників факультету з викладачами та студентами.

В теплій та дружній атмосфері поринули в спогади про історію становлення та розвитку економічного факультету під слова колишнього декана факультету Головка Григорія Михайловича. Завідувач кафедри економіки Світлана Терещенко пригадала свій життєвий шлях, що тісно пов'язаний з факультетом, від студента до доктора економічних наук. Завідувач кафедри менеджменту в галузях АПК Світлана Дубовик розповіла про родинні династії, що навчалися та працюють на факультеті.
Від імені студентів факультету студентський декан Сергій Алексанян подякував присутнім за їхні розповіді, зазначивши, що подібні зустрічі повинні відбуватися частіше.


 

Популярные краски для мастики и как их наносить
Посмотреть классные триллеры лучшие всех времен и народов

Термін навчання: підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра – 4 роки, підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня магістра – 1,5 року.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fsmac9 #eef8239 #241013141550