Ukrainian English Russian

Відбулася екскурсія магістрів спеціальності «Менеджмент» та викладачів кафедри менеджменту в галузях АПК на підприємство «Агротехсоюз».

    В рамках програми кооперації науки та бізнесу «Цілі сталого розвитку в Україні: погляд нового покоління» та з метою налагодження предметних зв’язків між навчальними закладами та підприємствами відбулася екскурсія магістрів спеціальності «Менеджмент» та викладачів кафедри менеджменту в галузях АПК на підприємство «Агротехсоюз». Дане підприємство є флагманом серед українських дилерських компаній. Екскурсія організована доцентом Баценко Л.М., за сприяння завідувача кафедри менеджменту в галузях АПК Дубовик С.Г., доцентом кафедри економіки та підприємництва Київського політехнічного інститут Кавтиш О. та управляючим Сумським представництвом компанії «Агротехсоюз» Омельченком Є.М. 
     На сьогоднішній день компанія «Агротехсоюз» є офіційним дилером провідних світових виробників сільськогосподарської техніки, а саме: CLAAS, LEMKEN, HORSCH та VALLEY. Завдання компанії - забезпечити сільгоспвиробників надійною технікою, професійним сервісом і якісними запчастинами для прибуткового господарювання. На території підприємства студентів супроводжував управляючий Сумським представництвом компанії «Агротехсоюз» Евген Омельченко, а також менеджер з продажу Констянтин Могилевський, які пояснювали особливості виробничого та управлінського процесу, а також специфіку роботи компанії. Під час екскурсії студенти довідалися про те, що «Агротехсоюз» успішно функціонує на ринку України вже понад 20 років і є однією з найпотужніших дилерських компаній. Представники керівництва «Агротехсоюз» ознайомили екскурсантів зі структурою та технологією роботи підприємства в цілому та офісних приміщень зокрема, окрему увагу приділивши роботі відділу продажів. Його окремою зоною є виставка-продаж сільськогосподарської техніки. Студенти мали змогу поставити запитання щодо особливостей організаційної та управлінської побудови підприємства, внутрішнього і зовнішнього середовища його функціонування, на які отримали вичерпні та цікаві відповіді. Також екскурсантам було продемонстровано процеси обліку запасних частин в складських приміщеннях. Під час проведення екскурсії в Сумському представництві компанії «Агротехсоюз» проводилось внутрішнє професійне навчання працівників сервісного обслуговування, тому екскурсанти мали унікальну можливість поспілкуватися з викладачем тренінгу та його слухачами, а також ознайомитися з внутрішніми методами навчання. Під час зустрічі студентам наголосили на тих предметах, які слід особливо наполегливо вивчати, а також розповіли про компетенції, якими повинен володіти випускник, для того щоб стати конкурентоспроможним на ринку праці. В результаті екскурсії викладачі та студенти отримали яскраві враження та було запропоновано ряд перспективних напрямів співпраці підприємства та вузу. Отже, подібні заходи сприяють засвоєнню теоретичних знань і практичних навичок, які студенти отримують під час навчання в університеті на лекційних та практичних заняттях. Висловлюємо щиру вдячність адміністрації Сумського представництва «Агротехсоюз» за організацію і проведення цікавої пізнавальної екскурсії та можливість «занурити» студентів у реальні умови функціонування сучасного вітчизняного підприємства!
 
Популярные краски для мастики и как их наносить
Посмотреть классные триллеры лучшие всех времен и народов

Термін навчання: підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра – 4 роки, підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня магістра – 1,5 року.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fsmac9 #eef8239 #241013141550