Ukrainian English Russian

19 грудня 2017 р. в Академії праці, соціальних відносин і туризму в м. Київ відбувся 2 етап конкурсу "SDG in Ukraine: Look of New Generation"

19 грудня 2017 р. в Академії праці, соціальних відносин і туризму в м. Київ відбувся 2 етап конкурсу «SDG in Ukraine: Look of New Generation (Цілі сталого розвитку в Україні: погляд нового покоління)» серед студентів вищих навчальних закладів України. Огранізаторами конкурсу виступили ТОВ «АГРОТЕХСОЮЗ» – офіційний дилер передових світових виробників сільськогосподарської техніки, Глобальний договір ООН в Україні, Українська асоціація з розвитку менеджменту та бізнес освіти, Київська Бізнес Школа, Академія праці, соціальних відносин і туризму.
Представники з 53 вишів регіонів України змагалися за перемогу, але до фінального туру пройшли лише 8 команд серед яких була і команда СНАУ у складі к.е.н, доцента кафедри менеджменту в галузях АПК Баценко Л.М., студентки 2 курсу магістратури спеціальності "Менеджмент організацій та адміністрування" Шаповалової В. та студентки 1 курсу магістратури спеціальності "Менеджмент організації та адміністрування" Паливоди В.
За підсумками конкурсу всі команди були нагороджені грамотами в різних номінаціях. Команда нашого університету отримала нагороду "За натхнення". Науковий керівник Баценко Л.М. була нагороджена грамотою за підготовку студентської команди, особливо було приємно те, що серед усіх учасників особисту відзнаку "За сміливість" отримала Шаповалова Вікторія.


Популярные краски для мастики и как их наносить
Посмотреть классные триллеры лучшие всех времен и народов

Термін навчання: підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра – 4 роки, підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня магістра – 1,5 року.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fsmac9 #eef8239 #241013141550