Ukrainian English Russian

Ще одна гідна перемога студентів Сумського національного аграрного університету у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Менеджмент інвестиційної та інноваційної діяльності»

Ще одна гідна перемога студентів Сумського національного аграрного університету у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Менеджмент інвестиційної та інноваційної діяльності», що проходив 24 квітня 2018 р. у Київському національному університеті технологій та дизайну! На конкурс було представлено 64 роботи із 39 ВНЗ України. До заключного етапу було допущено 16 студентських наукових робіт. Почесну нагороду - Диплом III ступеню, отримала студентка факультету економіки та менеджменту спеціалізації «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» Карина Лазнєва за представлену роботу на тему: «Управління інноваційною діяльністю підприємства – суб’єкта ЗЕД (на прикладі ТОВ «Керамейя», м. Суми)». Щиро вітаємо Лазневу Карину та її наукового керівника к.е.н., доцента Турчіну С.Г.! Зазначимо, що це третій призовий диплом, отриманий студентами ОП «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» за результатами студентської наукової роботи на кафедрі менеджменту ЗЕД та євроінтеграції в березні-квітні 2018 р., а також ще одне підтвердження високого рівня підготовки фахівців в Сумському НАУ!

Популярные краски для мастики и как их наносить
Посмотреть классные триллеры лучшие всех времен и народов

Термін навчання: підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра – 4 роки, підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня магістра – 1,5 року.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fsmac9 #eef8239 #241013141550