Ukrainian English Russian

Студентам факультету економіки і менеджменту, з нагоди 41-ої річниці від дати створення університету, була проведена екскурсія до музею СНАУ

Студентам факультету економіки і менеджменту, з нагоди 41-ої річниці від дати створення університету, була проведена екскурсія до музею СНАУ, під час якої студенти ознайомилися з історією створення, розвитку університету та його досягненнями. Завідувачем музею, Циганком М. Г., була проведена змістовна розповідь про віхи розвитку університету. Три зали, різні за тематиками та часовими проміжками, розповідають про різні етапи становлення та розвитку Сумського національного аграрного університету. Представник першого випуску Сумського філіалу Харківського с.-г. інституту ім. В.В. Докучаєва (1982 р.), к.е.н., доцент кафедри фінансів Скрипник Юрій Володимирович розповів про особливості навчання та позанавчальну діяльність студентів. Також відзначив викладачів, які були фундаторами традицій Сумського національного аграрного університету. Представник першого випуску Сумського сільськогосподарського інституту (1990 р.), к.е.н., професор, завідувач кафедри економічного контролю та аудиту Гордієнко Микола Іванович поділися враженнями про цікаве та змістовне студентське життя. Сподіваємось, що враження, які отримали під час відвідування музею студенти, надовго залишаться у їхніх спогадах.

Популярные краски для мастики и как их наносить
Посмотреть классные триллеры лучшие всех времен и народов

Термін навчання: підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра – 4 роки, підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня магістра – 1,5 року.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fsmac9 #eef8239 #241013141550