Ukrainian English Russian

На факультеті економіки і менеджменту до Дня науки відбувся науковий семінар на тему "Роль науково-дослідної роботи студентів у навчальному середовищі".

 
Організатором круглого столу виступила кафедра менеджменту в галузях АПК на чолі з завідувачем кафедрою Дубовик С.Г. та науковий гурток «Школа молодого менеджера» на чолі з його керівником Баценко Л.М. Учасниками заходу стали завідувач кафедри менеджменту в галузях АПК Світлана Дубовик, викладачі кафедри та студенти факультету економіки та менеджменту, а саме групи МОіА 1701, МН 1501, МН 1601. З вступним словом виступила завідувачка кафедри менеджменту в галузях АПК Дубовик С.Г., яка акцентувала увагу на актуальності теми наукового семінару та надала безліч практичних порад щодо необхідності та важливості набуття теоретичних, практичних, науково-дослідних навичок під час навчання студентів в СНАУ.
Упродовж проведення наукового семінару учасники обговорювали актуальні питання, поділилися власними надбаннями і думками щодо тематики заходу, визначили загальні проблеми та розробили рекомендації щодо їх розв’язання. На розсуд зібранню були представлені наступні наукові доповіді:
- Роль економічної науки в житті суспільства та окремої людини – доповідач Євченко Вікторія;
- Науково-дослідна робота як фактор розвитку творчого потенціалу студентів у навчальному середовищі - доповідач Школяренко Іван;
- Штучний інтелект доповідач - Нестеренко Ілона;
- Психологічні особливості самомотивації учбової та науково-дослідної діяльності - доповідач Дахно Люба;
- Конкурентоспроможність випускника ВУЗу - доповідач Волкова Каріна.
Наприкінці наукового семінару були вручені грамоти Паливоді В. та Нестеренко І. за участь у ІІ турі Всеукраїнської олімпіади з менеджменту та вагомий внесок у розвиток науково-дослідної роботи. Також було відзначено подяками Євченко В., Школяренка І., Дахно Л., Волкову К. за активну участь та популяризацію науки у СНАУ та Сідакову О. за активну участь у науковій та організаційно-виховній роботі університету. Наукові доповіді викликали значний інтерес присутніх та дискусії.

Популярные краски для мастики и как их наносить
Посмотреть классные триллеры лучшие всех времен и народов

Термін навчання: підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра – 4 роки, підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня магістра – 1,5 року.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fsmac9 #eef8239 #241013141550