Ukrainian English Russian

З 30 травня по 02 червня факультет економіки і менеджменту приймає гостьового професора Університету штату Огайо, США.Університет штату Огайо входить до ТОП-10 кращих університетів США та є 3-й за величиною.

Баррі Вард є лідером з дорадництва, керівником напрямку "Менеджмент виробничого бізнесу", директором школи оподаткування та керує програмами дорадництва Університету штату Огайо , які надають керівникам сільськогосподарських виробничих підприємств інструменти, інформацію та аналіз для управління фірмами. Професор Б. Вард випускає освітні програми для викладачів вищої освіти та галузевої клієнтури, проводить прикладні дослідження, готує фахівців з підвищення кваліфікації та викладає курси з Фарм менеджменту.

Під час зустрічі з деканом Н. Строченко були обговорені питання співробітництва щодо можливих спільних досліджень та публікацій в напрямах дорадництва, регіонального менеджменту та аграрної економіки.
Популярные краски для мастики и как их наносить
Посмотреть классные триллеры лучшие всех времен и народов

Термін навчання: підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра – 4 роки, підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня магістра – 1,5 року.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fsmac9 #eef8239 #241013141550