Ukrainian English Russian

Розпочалася міжнародна наукові літня школа на базі СумДу та СНАУ в м. Суми


В рамках реалізації спільного з Чеським університетом природничих наук проекту «Посилення процесу нарощування потенціалу у сфері якості освіти та наукових досліджень в СумДУ та СНАУ», за фінансування Агенції розвитку співробітництва Чеської Республіки, розпочалася міжнародна наукова літня школа для студентів трьох вузів: 15-ти студентів та аспірантів Сумського державного університету та Сумського національного аграрного університету та 5-ти - Чеського університету природничих наук. Цілі літньої школи:

- сприяти культурному обміну між Україною та Чехією;
- удосконалити компетенції студентів у сфері проведення дослідження, у тому числі написання наукової роботи та представлення наукових результатів;
- зміцнити навички у проведенні польових досліджень, особливий акцент буде приділено спільним методам.
 Спікерами на заходах виступають міжнародні експерти проекту, а також залучені вітчизняні експерти. Мова проведення заходу – англійська. Школа триватиме два тижні з 16 по 27 липня 2018 року, протягом яких учасників очікують інтерактивні сесії, спеціальні лекції на тему розвитку агрокооперації в різних країнах світу, а також виїзди до місцевих агрокооперативів для проведення польових досліджень та збору даних.
Концепція літньої школи представляє собою інтенсивний курс, орієнтований на актуальні проблеми сільськогосподарського розвитку в сільській місцевості України. Програма літньої школи складається з двох частин:
а) теоретичних лекцій, що забезпечують надійні передумови для подальшої практичної роботи;
б) практичної частини - первинного збору даних (польові дослідження), обробки даних та надання звітності.
За результатами наукової роботи учасники отримають наукові гранти, а також сертифікати, що підтверджують участь в міжнародному заході. Участь в школі безкоштовна, все необхідне, включаючи подарунки та харчування, забезпечуються за рахунок проекту. Координатором проекту з української сторони виступає доцент Сумського державного університету, кандидат економічних наук Замора Оксана Михайлівна. Це вже другий проект з чеськими партнерами, що реалізується нею в місті Суми з метою обміну ноу-хау в галузі якості освітнього менеджменту, підтримки наукової діяльності, активізації студентського самоврядування та міжнародного співробітництва.

https://www.youtube.com/watch?v=oMQ0R6BFfYI&feature=share


Популярные краски для мастики и как их наносить
Посмотреть классные триллеры лучшие всех времен и народов

Термін навчання: підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра – 4 роки, підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня магістра – 1,5 року.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fsmac9 #eef8239 #241013141550