Ukrainian English Russian

10 жовтня 2018 року студенти Сумського національного аграрного університету відвідали Музей історії грошей.


10 жовтня 2018 року студенти спеціальності фінанси, банківська справа та страхування, Сумського національного аграрного університету разом з викладачем кафедри фінансів Мельник Марією Іванівною, в рамках вивчення економічних дисциплін, відвідали Музей історії грошей. 
Експозиції музею дали можливість студентам ознайомитися з грошовими одницями, які існували на українських землях з давніх часів і до сьогоднішніх днів. У ньому представлені примітивні форми грошей, античні, середньовічні монети, банкноти Української народної республіки і сучасної незалежної України. Особливо цікавою для студентів виявилася колекція пам’ятних та ювілейних монет незалежної України. Адже монета – це не лише грошовий еквівалент, а й носій історичної, політичної та культурної інформації про епоху, яку вони представляють. Впевнені, що подібні заходи допоможуть студентам при освоєнні фахових дисциплін у майбутньому. Висловлюємо велику вдячність Ларисі Теофанівні за чудову та цікаву екскурсію та бажаємо процвітання Вашому музею! )
 

Популярные краски для мастики и как их наносить
Посмотреть классные триллеры лучшие всех времен и народов

Термін навчання: підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра – 4 роки, підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня магістра – 1,5 року.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fsmac9 #eef8239 #241013141550