Ukrainian English Russian

Студентське самоврядування нашого університету піклується про своїх студентів, а тому влаштувало місцеву толоку, до якої долучився і факультет Економіки та менеджменту.

Коли на вулиці панує прекрасна погода, то з’являється багато охочих відпочити, влаштувати пікнік та розваги на свіжому повітрі.
Наше мальовниче студмістечко багате місцем для відпочинку на природі. Проте, є чимало відпочивальників, які після вдалих посиденьок залишають після себе гори сміття: пляшки, поліетиленові пакети, серветки, тощо. Подумаймо про те, що нам самим буде не приємно прийти в ярки, щоб відволіктися від сірих буднів, побачити щось незвичайне, отримати порцію приємних вражень, а натомість зустріти сліди перебування своїх попередників. Студентське самоврядування нашого університету піклується про своїх студентів, а тому влаштувало місцеву толоку, до якої долучився і факультет Економіки та менеджменту. Людина повинна берегти і захищати те, що є зараз, щоб в майбутньому було куди з'їздити або сходити відпочити на природі. ПАМ'ЯТАЙТЕ!!! Щоб змінити світ, потрібно почати з себе! Зміни своє ставлення до природи і до всього, що тебе оточує і твоє життя стане кращим! Дякуємо тим, хто долучився!


Популярные краски для мастики и как их наносить
Посмотреть классные триллеры лучшие всех времен и народов

Термін навчання: підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра – 4 роки, підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня магістра – 1,5 року.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fsmac9 #eef8239 #241013141550