Ukrainian English Russian

17-20 жовтня студентки нашого факультету Світлана Невесенко та Даша Назаренко брали участь у ХІ Всеукраїнському форумі студентського самоврядування.


Неймовірний тиждень захоплюючих днів. Тішимось, що він проходив саме в нашому місті Суми. Кількість учасників вразила всіх, адже нагодувати, транспортувати та зацікавити 200 людей не так вже і просто. Насичена та цікава програма. 22 спікери. Було все: екскурсії, надихаючі лекції, networking за участі спікерів, організаторів, партнерів, весела вечірка. Та найбільше вразливою була гра "Реаліті-шоу: Останній студент", де на початку майже нічого не було зрозумілим. Організатори створили Сумний національний університет з його ректором Факуль Тетовичем, де ми (учасники) були студентами цього закладу. У кожного була своя заліковка і кожен мав змогу бути активним, тобто створювати осередки, бути в самоврядуванні, чи просто підвищувати 4 характерні риси: харизму, атлетизм, креативність та інтелектуальність. Також була база даних студентів, рейтинг між іншими університетами. Це крута можливість показати нам - студентам (учасникам форуму) реалії студентського життя, що ми теж господарі і можемо вплинути на розвиток університету. Це не можна описати в декількох словах, це треба пережити і побути в цій грі і не дуже важливо ким, будь то студентом, викладачем, членом адміністрації чи модератором. Гра, яка найкраще показує студентське життя, де є конфлікти, хабарі, навіть акції протесту. Велика подяка спікерам, за мотивацію, порцію натхнення та нову інформацію; організаторам - що змогли влаштувати такий масштабний захід і всій команді, яка допомагала.


Популярные краски для мастики и как их наносить
Посмотреть классные триллеры лучшие всех времен и народов

Термін навчання: підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра – 4 роки, підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня магістра – 1,5 року.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fsmac9 #eef8239 #241013141550