Ukrainian English Russian

Абітурієнту!!! ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ

«Професіоналом я би став – де цьому навчитись?»

Ніхто не може повернутись і змінити свій старт.

Але кожен може стартувати зараз і змінити свій фініш.

Найвищі позиції рейтингу престижних і затребуваних професій займає професія «Облік і оподаткування». Якщо Ви з цікавістю слідкуєте за новинами економіки та бізнесу, Ви – творча, нестандартно мисляча особистість, маєте бажання вчитись, варто розглянути дану професію.

Хто такі обліковці та податківці і де цьому можна навчитись?

Обліковець – це спеціаліст, який розуміється в економіці, знає все про конкурентів і як фахівець повинен розпоряджатись грошовими коштами з метою збільшення капіталу. Це експерт, який здатний виконувати всі види економічних робіт: організації обліково-фінансової діяльності; бізнес-планування, організації і постійного, ефективного контролю виробничих процесів; проведення аудиту економічної діяльності; аналізу та оцінки результатів діяльності усього підприємства та виробничих підрозділів і його структурних підрозділів; організації внутрішньогосподарського контролю.

Де ж можна навчитись? Для цього спрямовані зусилля кафедри бухгалтерського обліку, кафедри економічного контролю та аудиту факультету економіки і менеджменту Сумського національного аграрного університету.

Що доведеться вчити як майбутньому обліковцю та податківцю?

Оскільки університет – тільки перша сходинка до вершини піраміди «Облік і оподаткування», тому студенти з широкого спектра предметів вивчають: «Бухгалтерський облік», «Гроші і кредит», «Державний фінансовий контроль», «Менеджмент», «Оподаткування підприємств», «Організація підприємницької діяльності», «Фінансовий облік», «Міжнародна економіка», «Планування і контроль на підприємстві», «Інвестування», «Судово-бухгалтерська експертиза», «Фінанси», «Аналіз господарської діяльності», «Статистика», «Звітність підприємств», «Облік на підприємствах малого бізнесу», «Управлінський облік», «Подаковий облік», «Інформаційні системи і технології в обліку», «Аудит», «Міжнародний аудит», «Облік у банках», «Облік у бюджетних установах», «Облік у зарубіжних країнах», «Облік і звітність в оподаткуванні», «Бухгалтерський облік в управлінні підприємством», «Організація бухгалтерського обліку», «Управлінські інформаційні системи в аналізі і аудиті», «Облікова політика підприємства», «Інноваційний розвиток підприємства», «Консолідація фінасової звітності», «Фінансовий аналіз», «Стратегічне управління підприємством», «Стратегічний управлінський облік», «Управлінський контроль» та інші, які є підґрунтям для підготовки студентів до майбутньої професійної діяльності.

Де можна працювати, будучи обліковцем та податківцем?

Випускники спеціальності «Облік і оподаткування» успішно працюють на престижних посадах у державних і недержавних фінансових установах, у тому числі в системі органів Державної податкової служби, Державного казначейства України, Державної фінансової інспекції України, Національного банку України, Пенсійного фонду України, провідних банках і підприємствах, страхових та аудиторських компаніях, у вищих навчальних закладах, мають власну справу. І, взагалі, в умовах економічної нестабільності завжди є потреба в спеціалістах, які можуть запропонувати реальне вирішення економічних проблем, а наші випускники, безумовно спроможні на це.

Сумський національнийаграрний університет – це не тільки навчання, а й розумна та цікава організація студентського дозвілля. Створені профспілки, наукова бібліотека, видаються газети, журнали, в яких зображаються і будні, і свята студентського життя. Крім навчання, кожен студент має можливість проявити себе й в інших сферах діяльності: творчість, мистецтво, спорт; виявити ораторські здібності. Інтенсивне вивчення іноземних мов надає можливість студентам СНАУ проходити виробничі практики та стажування за кордоном.

Якщо Ваша мета – стати фахівцем вищої кваліфікації, Ви маєте задатки творчої, неординарно-мислячої, націленої на майбутнє особистості, чекаємо саме на ВАС!!!

Строченко Наталія Іванівна, декан факультету економіки і менеджменту

+38(095)1617795, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Славкова Олена Павлівна, завідувач кафедри бухгалтерського обліку

+38(050)9354287, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Гордієнко Микола Іванович, завідувач кафедри економічного контролю та аудиту

+38(050)7265530, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Україна, 40021, Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 160, економічний корпус, ауд. 206, 207, 109, 117, тел./факс: +38(0542) 222-448, e-mail:i_econom@mail.ru, офіційний сайтwww.sau.sumy.ua

Популярные краски для мастики и как их наносить
Посмотреть классные триллеры лучшие всех времен и народов

Термін навчання: підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра – 4 роки, підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня магістра – 1,5 року.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fsmac9 #eef8239 #241013141550