Ukrainian English Russian

Напрям підготовки 6.030509 «Облік і аудит» (ОКР «Бакалавр»)

Спеціальність 8.03050901 «Облік і аудит» (ОКР «Магістр»)

 

Бухгалтер здатний виконувати такі види робіт:

-         організація обліково-фінансової діяльності;

-         бізнес-планування, організація і постійний, ефективний контроль виробничих процесів;

-         проведення аудиту фінансово-економічної діяльності;

-         аналіз та оцінка результатів діяльності підприємства та окремих виробничих підрозділів і структурних одиниць;

-         організація внутрішньогосподарського контролю та інше.

Протягом останніх років професія бухгалтера залишається однією з найбільш затребуваних на кадровому ринку. Справжній професіонал зобов'язаний орієнтуватися у всьому, що має відношення до діяльності організації, в якій він працює, цікавитися економікою, політикою, має відстежувати зміни в законодавстві та постійно підвищувати свою кваліфікацію.

Кар'єра бухгалтера – це великі перспективи стати головним бухгалтером фірми чи підприємства, фінансовим директором, керівником. Можна залишатися в рамках своєї спеціальності провідним спеціалістом по Міжнародним стандартам фінансової звітності великого підприємства. У найближчому майбутньому попит на фахівців з бухгалтерського обліку і аудиту залишиться високим. Крім того, у даний час спостерігається розвиток транснаціональних корпорацій, які вкладають кошти у розвиток вітчизняного аграрного виробництва, а значить, попит на бухгалтерів, які мають досвід роботи на виробництві, в тому числі сільськогосподарському, зростатиме.

Шанси і перспективи для випускника:

-         Глибоке вивчення професійних дисциплін із поєднанням практичних навичок забезпечить Вашу високу кваліфікацію;

-         Ви, як кваліфікований бухгалтер, завжди може успішно працювати на посадах фінансового директора, головного економіста, аналітика, логіста, банкіра, економіста та фінансиста;

-         Випускники спеціальності «Облік і аудит» працюють головними бухгалтерами комерційних фірм, банків, співробітниками державних органів та установ, Пенсійного фонду, Контрольно-ревізійного управління, керують економічними службами, організаціями та підприємствами, мають власну справу;

-         Ваші дипломні роботи впроваджуються в діяльності реальних підприємств.

У Сумському НАУ Ви зможете отримати необхідну базу знань та вмінь, щоб у майбутньому стати керівниками та професіоналами в галузі бухгалтерського обліку і аудиту.

Спеціальність 8.03050901 «Облік і аудит» ліцензована за найвищим IV рівнем акредитації за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Магістр».

Популярные краски для мастики и как их наносить
Посмотреть классные триллеры лучшие всех времен и народов

Термін навчання: підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра – 4 роки, підготовка фахівців за напрямом освітньо-кваліфікаційного рівня магістра – 1,5 року.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fsmac9 #eef8239 #241013141550